לימודי נגרות בהוד השרון

מהי הדרך הטובה ביותר ללמוד לבנות רהיטים מעץ מלא? אחד התחביבים הפופולריים לגברים ונשים הוא בנייה של רהיטים מעץ מלא. השימוש בעץ מלא מאפשר לעצב סוגים שונים של רהיטים אשר יכולים להחזיק למשך שנים רבות. הדרך הטובה ביותר ללמוד לבנות רהיטים מסוגים שונים היא באמצעות הרשמה ללימודי נגרות בהוד השרון והסביבה.

אם אתם גרים באיזור המרכז או איזור השרון, תוכלו להגיע לקורסים ולסדנאות לעבודה בעץ מלא וללמוד נגרות מסורתית או נגרות מודרנית.  

מה לומדים בסדנאות נגרות בהוד השרון?

סדנאות נגרות בהוד השרון כוללות לימודי הכרת העץ וכל שלבי העיבוד של העץ בנגריה. לאחר הלימוד הבסיסי, מתחיל החלק המעשי. בחלק המעשי עובדים על פרוייקט אישי שבו ניתנת אפשרות לבנות רהיט מקורי משלכם לפי עיצוב בסגנון אישי. הסדנאות והקורסים מתאימים לגילאי 18 ומעלה והמדריכים מלווים אתכם לאורך כל שלבי הלמידה והיצירה של הפרוייקט. 

קביעת תאריך לסדנת נגרות בהוד השרון

אם אתם רוצים להירשם לאחד המועדים של סדנת נגרות בהוד השרון או להירשם לקורס מקיף, אתם יכולים לבחור באחד ממסלולי הלימודים הבאים:
 
- קורס לנגרות מעץ מלא הכולל 24 שעות לימוד, הקורס כולל ציוד וחומרי גלם. 
- סדנא זוגית לבעל ולאישה או לזוג חברים הכוללת תכנון מוצר, עיבוד, שיוף וליטוש עד לעיצוב המוצר באופן מלא.
- סדנאות נגרות לאירועים של יום אחד.
- סדנאות יומיות לגיבוש צוותים בחברות. 

את דרך הלימוד של עבודת העץ תוכלו לבחור בעצמכם. יש לכם אפשרות לבחור בין קורס מקיף לבין סדנא לנגרות של 4 שעות או יותר, בהתאם לדרישה שלכם. 

קורס נגרות בהוד השרון בנגריה מקצועית

על מנת שתוכלו להירשם לקורס נגרות בהוד השרון במועד הקרוב, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת 'משאלות בעץ'. צוות הנגריה ישמח לראותכם באחד הקורסים במועדים הקרובים. 
 
חברת 'משאלות עץ' מציעה - לימודי נגרות בהוד השרון 
 
ליצירת קשר עם צוות חברת 'משאלות בעץ', אתם יכולים להשאיר פרטים באתר האינטרנט של החברה, או לחילופין להתקשר למספר הטלפון של הנגריה המופיע בראש העמוד.
 
אם בחרתם להירשם למועד הבא של לימודי נגרות בהוד השרון והסביבה, כדאי שתדעו שהסדנאות והקורסים של חברת 'משאלות בעץ' הם חוויה לכל החיים! 
 
 

נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו אלינו עוד היום: 0722-575-156 או מלאו פרטיכם:
שלחו מייל:  Pinothen@gmail.com
כתובתנו: הנחלים 6 בצרה